Şirketimiz Hakkında

Biz Kimiz ?

2000 yılında karoser üst yapı olarak faaliyetlerimize başladık ilerleyen yıllarda gelişen ve değişen piyasa talepleri doğrultusunda yatırımlarımızı dorse gurubuna kaydırdık. Ağırlıklı olarak Özel Proje gerçekleştiriyoruz.

Ayyıldız Dorse olarak firmamız dorse üreticilerinden olan  Renders Trailers NV firmasının yetkili satıcısı bayisi ve teknik servisi olarak hizmet vermektedir.

İstikrarlı yatırım ve büyüme hedefi ile dorse & üretim sektöründe müşterilerine ve çalışanlarına farklılık yaratan aynı zamanda ahlak ve dürüstlük ilkelerinden şaşmayan firmamız ; dorse & üretim sektöründe hizmet veren öncü bir firma olma yolunda hızla ilerlemektedir…

Firmamız bu alanda Servis Bakım ve Onarım olarak faaliyetine başlamıştır. 2016 yılında kendi bünyesinde DORSE imalatına geçmiştir.Firmamız teknolojiyi yakından takip eden , yenilikçi , her zaman yolunda kaliteli hizmet ve güvence politikasıyla devam eden , Türkiye’nin vasıflı dorse & üretim sektöründe önder kuruluşları arasındadır…

Yatırımlarına her geçen gün bir yenisini ekleyen firmamız tecrübeli ve eğitimli kadrosuyla Bursa ve Gemlikte kendi sektöründe hizmet vermektedir. Ayyıldız Dorse & Treyler her geçen gün büyüme hedefi ile 2016 yılında patent ve imalat belgesi alarak kendi markası ”AYYILDIZ” adıyla faaliyentine devam etmektedir…

Sektöründe her zaman rekabeti göz ününde tutan firmamız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde ve kalitede hizmet vererek kanıtlamış bulunmaktadır.

Avrupa Standartlarındaki kurumsal bir firmadır.İmalat öncesi ve sonrası servis desteği ile değerli müşterilerimizin Çözüm Ortağı olmuştur.


Tarihçemiz

Firmamız, 2016 yılında ortaklı olarak kurulmuştur.
2016 yılından itibaren de Ayyıldız Dorse & Treyler olarak tescillenmiştir.
Firmamız; konteyner dorsesi, genel kargo dorseleri, lowbed dorse gibi daha birçok dorse tipinin imalatını gerçekleştirmektedir. Bugüne birçok irili ufaklı kurum, kuruluş veya şahısa ait işyerlerine üretim yapılmıştır.
Amacımız, giderek gelişen ve sanayileşen bu sektörde kendimize iyi bir yer tutarak, hızla artmakta olan talebe daha iyi cevap verecek seviyeye ulaşmak ve ihracata önem vererek ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

  • 2000 – Karasör Üst Yapı Faliyetleri
  • 2003 – Yeni Fabrikamızı Açıyoruz
  • 2008 – Konteyner Ekipmanları Üretmeye Başlıyoruz
  • 2016 – Tamamen Ayyıldız İmalatı Ürünler Üretiyoruz
  • 2017 – Şase Düzeltme Operasyonlarına Başlıyoruz

Misyonumuz

Tüm Ayyıldız personelinin katılımı ve sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışarak dünyada gelişen teknolojiler paralelinde ülkemize en kaliteli ve ihtiyaca uygun imalat ürünlerini sunmak.

Vizyonumuz

Kişi veya kurumların sektörümüzde ihtiyaç duyduğu kaliteli ve amaca uygun imalatı ve satış sonrası desteği sağlayan uluslararası öncü bir marka olmak.

Hedeflerimiz

Kalitemizden ve mevcut müşteri portföyümüzden taviz vermeden, imalat adedimizi ülke genelinde hatırı sayılır rakamlara ulaştırmak


Değerlerimiz

Lider olmanın kısa yolu yoktur.Başarımızın anahtarı işimizi sevmemiz, sürekli kendimizi geliştirirken, hedeflerimize ulaşana kadar asla vazgeçmememizdir.

Lider olmak sorumluluk gerektirir.Kendimizi tüm paydaşlarımız için kalıcı değer üretmeye adar, sektörümüzün gelişimine öncülük ederiz.

2016’dan bugüne Tırsan, taşımacılık çözümlerinin adı oldu.Bilgi birikimimiz becerilerimizin, tecrübelerimiz fikirlerimizin, merakımız ilhamımızın kaynağıdır.